ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ
  11/4/2022 10:00 - 13:00

Η Δομή Διασύνδεσης και Σταδιοδρομίας σε συνεργασία με το Τμήμα Διεθνών Σχέσεων του Πανεπιστημίου Κρήτης διοργανώνει ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ για εξερχόμενους φοιτητές στο πλαίσιο του Erasmus+ για πρακτική άσκηση.

ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑ

• Βιογραφικό σημείωμα
  • Europass
  • Motivation Letter (Επιστολή προς φορέα υποδοχής)

?️  Δευτέρα 11 Απριλίου 2022
? 10:00-13:00
?   Δια ζώσης: Ρέθυμνο & Ηράκλειο

Για την ακριβή αίθουσα των εργαστηρίων θα ενημερωθείτε σε μεταγενέστερο χρόνο όσοι συμμετάσχετε.

Δηλώσεις συμμετοχής έως και Δευτέρα 4 Απριλίου 2022.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το εργαστήριο είναι "κλειστό" και απευθύνεται μόνο στους φοιτητές/φοιτήτριες που έχουν κάνει αίτηση για πρακτική erasmus. Για τον λόγο αυτό η φόρμα συμμετοχής θα σας σταλεί από το Τμήμα Διεθνών Σχέσεων.

Συντονιστές Ομάδων
Λία Αχλαδά, Ψυχολόγος, Σύμβουλος Σταδιοδρομίας