Θέσεις εργασίας στην εταιρεία Business & Finance ΙΚΕ – Φορολογικές – Λογιστικές και Συμβουλευτικές Υπηρεσίες Εταιρειών

H Εταιρεία Business & Finance ΙΚΕ – Φορολογικές – Λογιστικές και Συμβουλευτικές Υπηρεσίες Εταιρειών με έδρα τα Χανιά, αναζητάει στελέχη οικονομολόγους, λογιστές είτε μηχανικούς από πολυτεχνείο, είτε αποφοίτους και τελειόφοιτους από οικονομικές σχολές και πολυτεχνικές σχολές με όρεξη για μάθηση και επαγγελματική ανέλιξη, για την στελέχωση του τμήματος τήρησης βιβλίων, budgeting και reporting στα Ε.Λ.Π. και επιδοτούμενα προγράμματα Αναπτυξιακού – Επενδυτικού νόμου, ΕΣΠΑ και Ταμείο Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας. Προϋπηρεσία σε λογιστικά γραφεία, λογιστήρια εταιρειών όχι απαραίτητη αλλά θα εκτιμηθεί. Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και επαγγελματικό διεθνές περιβάλλον με συνεχιζόμενη εκπαίδευση. αποστολή βιογραφικών στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.